niedziela, 22 lipca 2012

hejoo , dziś ma tylko tekst pewnej piosenki...  uwielbiam ją... Jest to utwór Ady Szulc... BIG LOVE . :D

Chodź, pokażę ci,
jak bardzo chcę byś był
Weź sobie mnie, bo tylko Ty
i więcej nic .

Kochać byle jak już nie nauczę się .
Za bardzo chcę żebyś mnie chciał ,
Żebyś mnie miał .

Kochanie, udawaj, że
miłość to nie grzech
Boję się jej, niech prawda śpi,
nic nie mów mi
Ciiii...


Czasem marzę, że
to nie dzieje się
Książę z bajki jest moim złym snem,
on męczy mnie.

I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak

Więc zabij ją i zabij mnie,
to będzie łatwe, nie bój się
Przeklinam cię i kocham cię,
z miłości leczy... tylko śmierć

Big Love
Big Love
Big Love
Big Love
http://www.tekstowo.pl/piosenka,ada_szulc,big_love.html

<3 ... naprawde fajny kawałęk  :DD
ok n dziś to tyle .. bajoo :D :*