wtorek, 5 czerwca 2012

A dziś o naszyjnikach... te które pokaże wam dziś , wybrałam dlatego że baardzo mi się podobają... ^-^
a więc :
1
2
3
4




5
6
7
8
9






1.Pierwszy naszyjnik... to ludzik- kolorowy i zabawny, trafiony , podoba mi się ;D
2.Sówka  . <33 OMG  ale ja je kocham ! ;PP mam fioła na punkcie biżu z sowami ! ... ;]]
3.hmmm... pomysłów ! ten naszyjnik jest meega fantastyczny . ;DD ;> ;3
4.Pieski . ..;]] ten naszyjnik tak jak poprzednie , przypadł mi do gustu ^^
5.UUUUU!!!! ale śliczne... kocham piórka-kolczyki naszyjniki i dodatki z nimi związane . ;DD czyż nie są śliczne??!?? muszem je mieć ....
6.OJJ . <3  na sam widok aż ślinka cieknie ! ! ! no po prostu genialne... ;D
7.uuu* i znów sowa... śliczna...ją szczególnie sb upatrzyłam, ponieważ ma w sb moje ulubione połączenie- sowa i piórka!! mmmm a raczej mrrrr dla takiego cuda ! <33
8.elegancki ale za to śliczny...  I like ....;D
9. A na koniec, czaszeczka. hmmm... taki naszyjnik pasuje do wszystkiego, dlar\tego tez go wybrałam... praktyczny i booski . ; 3

nommm... no to tyle.. następnym razem coś o... a zresztą , na razie nie mam pomysłu ale coś mi do głowy przyfrunie ...;D
xoxo ;**


poniedziałek, 4 czerwca 2012

Mój dzisiejszy post będzie o kolczykach.... kocham je, jak na pewno każda z dziewczyn .
Kolczyki które zazwyczaj nosiły dziewczyny, były bardzo klasyczne, czyli jakieś diamenciki czy też wiszące z koralikiem... ogólnie rzecz biorąc kolczyki noszone przez nas były monotonią... te które wam przedstawiam są inne, bardziej młodzieżowe :




3

5
6
7
8
9








1.Straszne jabłuszka... na swój sposób potrafią być słodkie- zrobione zostały z modeliny, a efekt... jeżeli o mnie chodzi, to fantastyczne są te kolczyki ! ;D
2.Żabki... zielone, i taaaakie extra... również są zrobione z modeliny, gdyż to najlepszy materiał na tego typu kolczyki.;>
3.Hmmmm... nie ma to jak odrobina morza na uszach... te kolczyki ,jak dla mnie, to coś w stylu takiego morza w wersji mini czy coś. Naprawdę bardzo ładne ;))
4.Uuuu... nie no one są genialne... lubię tego typu kolczyki... to jedne z moich ulubionych !! <3 Takie tajemnicze i stosowne na każdą okazje . ;DD
5.Miau... ale kociaki...równiez zrobione z modeliny... z modeliny wychodzi najlepsze biżu... heheh... z resztą na tym foto widać wyniki.!!!;D ;]
6.hemhemhem... na sam widok człowiek staje się głodny ;D Hamburger na uszy, a czemu nie ! świetne kolczyki <3
7.mmmmm... arbuziki, śliczne... kolejne kolczyki które muszę mieć w swym posiadaniu.!;]
8.zielone kociaki. Zielono miiiiii ^^ heheh, fajne, fajne...  <33
9.Aaaaaa ! kocham tego kociaka! <3 on jest taki... hmmm, zawsze głodny i leniwy... ale i tak te kolczyki są po prostu świetne !!! ;*
10.Jakie miłosne kolczyki... motyw misia z serduchem , jest naprawdę pomysłowy... świetny po prostu... wprost idealne na prezent dla dziewczyny z okazji np: Walentynek ! o.O
11.heheh... to takie czerwone to najprawdopodobniej żabka ! świetne po prostu ... ojj, takie pstrokate i ... mrrrraśne <3 ihihihihi...;**
12.Kocham,kocham,kocham !! jestem totalną fanką piórek . no po prostu je uwielbiam je... dają stylowi taki luuuz... moim zdaniem takiego typu kolczyki są hiiipnooootajzing !!!! ;**
13.ojej... zeberki . !! ;D słodkie są prawda ?? modelina potrafi zdziałać stylowe cuda.! ;]]
14.tiririririri... skrzypce?? świetny pomysł . Takie muzyczne, az się mi nastrojowo w domu robi... hueheheh... podobają mi sie, i to bardzo !! ; 3
15.TRAMPKI !! chcę je mieć . Są po prostu mEEga ! <3 kocham trampki, więc takie kolczyki to jest skarb ... jak dla mnie ! ; 3
16.muminki... nawet taką starą bajeczkę na kolczyki przenieśli... szacun.!!!! <33
17.Zdrowo w koło ! ... takie plastry pomarańczy to naprawdę niezły pomyysł ! ;>>
18.muuuuu... ale świetne krówki ;DD
19.Atomówki . ! bajka z dzieciństwa .... na uszach... niezłe wspomnienia ! <33
20.piórka ... extra wykonanie... są śliczne i te kolory , są świetnie dobrane . ;P
21.Potwór cooki ... Nosiłabym !!!!!!!!!!!!! <33 <33
22.hmmmm... a raczej mrrrrrrr ... szekszi kolczyki... no po prostu bomba . ;PP
23.Skrzydełka... ładne, proste ale i jednak niezwykłe... B. ładne ;)) ; *
24.Misie ... ale słodziaki... ;DD Bardzo słodkie... cud miód i orzeszki <3 ;^
25.A na koniec kołka , a w kółkach serducha... romantycznie... dają ten efekt, co ?? ;DD



HEHEH... no to następnym razem będą wisiorki... kocham jee . !! 
dziś bez piosenki... ale polecam zespół Breathe carolina .! 
xoxo... siemka. ;>>

niedziela, 3 czerwca 2012

Hej... tak więc jak obiecałam, dzis co nie co o Metallu ... ;D

niektóre zespoły metallowe:
*Antigama
*Apocaliptyca
*Behemoth
*Black Sabath
*Carrion
*Cemetery of Scream
*Crystal Viper
*Demise
*Dissenter
*Eclipse
*Flapjack
*Holy Smoke
*Horoscope
*Iron Maiden
*Linkin Park
*Moon
*Masachist
*Metallica
*Slayer
*Vader
I wiele innych ... ^^
hmmm... a teraz kilka zdjęć nie których z tych zespołów... ;D

 Behemoth

 Carrion
Demise

Iron Maiden

 Linkin Park

 Metallica


 No tak ... na razie to wszystko na ten temat, następnym razem wrzuce ... heheh, zresztą sami zobaczycie ;**
no to pa,pa ;))




sobota, 2 czerwca 2012

Welcome to my life- Witaj w moim życiu  ;D

dziś mam różnego rodzaju opisy ... po polsku jak i również po angielsku . ;]

A o to nie które z nich :

 One is loved because one is loved. No reason is needed for loving.
 Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

When you want something, all the universe conspires in helping you to achieve it.
Kiedy czegoś gorąco pragniesz cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu. 

 Life is a promise; fulfill it. 
Życie jest obietnicą, spełnij ją.


A friend is someone with whom you dare to be yourself. Frank Crane
 Przyjaciel jest osobą, przy której masz śmiałość być sobą.


"What is a friend? A single soul in two bodies."
- Aristotle
Kim jest przyjaciel? Jedną duszą mieszkającą w dwóch ciałach.
Arystoteles


Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment. Buddha
Nie rozpamiętuj przeszłości, nie marz o przyszłości, skoncentruj się na chwili obecnej.


I love life because what more is there. Anthony Hopkins
Kocham życie, bo cóż innego nam pozostało.



Life is a dream for the wise, a game for the fool, a comedy for the rich, a tragedy for the poor. Sholom Aleichem
Życie jest marzeniem dla mądrych, grą dla głupców, komedią dla bogatych a tragedią dla biednych.







Here are two things to aim at in life;
 first to get what you want,
 and after that to enjoy it.
 Only the wisest of mankind has achieved the second.Logan Pearsall Smith
Są dwa cele w życiu .
 Pierwszy to zdobyć to, czego się chce
 a drugi to cieszyć się potem.
Tylko najmądrzejsi ludzie osiągnęli ten drugi. 

;D mam nadzieje że się podoba...  ^^ ;3



 Elmo . <3
 Jeden uśmiech a tyle radości . ! ;3
 Ile zua moze się kryć w takim kociaku . !! ^^


 choć jestem szczęśliwa... to i tak to dla mnie za mało xD

heheh... szerduszko <3 

 A teraz troche muzyki ... będzie to piosenka zespołu System of  a down ... ;D 
 Polecam ... pa,pa  ;DD ;3
Ai jeszcze jedno... następnym zarem bedzie Metall... ciekawostki,skandale...i inne... z dedykiem dla AJ . !! ;D polecam jej blog... bajoo ;DD

od kilku dni mam ochotę przestać opisywać co się dzieje u mnie na co dzień... bo tak naprawdę to nie jest takie ważne no ... ;d
dlatego tez od teraz piszę o rzeczach ciekawych ... pasjach moich znajomych... i problemach... trochę ta zmiana dziwna no wiem ale zrozumiałam że to co pisałam do tej pory było... nudne... lecz nie zmienię tylko jednego- muzyki która lubiem i chcę wam polecić ... ! <3
więc tak ... będę pisać o tym co po prostu będę chciała... no ewentualnie o tym o co poproszą mnie znajomi... ale to wszystko !
żeby nie było... hmmm... no to jak na razie tyle...   hmmm... no to jak na razie tyle... baj baj ;** . ! ; 3