Mój dzisiejszy post będzie o kolczykach.... kocham je, jak na pewno każda z dziewczyn .
Kolczyki które zazwyczaj nosiły dziewczyny, były bardzo klasyczne, czyli jakieś diamenciki czy też wiszące z koralikiem... ogólnie rzecz biorąc kolczyki noszone przez nas były monotonią... te które wam przedstawiam są inne, bardziej młodzieżowe :
1.Straszne jabłuszka... na swój sposób potrafią być słodkie- zrobione zostały z modeliny, a efekt... jeżeli o mnie chodzi, to fantastyczne są te kolczyki ! ;D
2.Żabki... zielone, i taaaakie extra... również są zrobione z modeliny, gdyż to najlepszy materiał na tego typu kolczyki.;>
3.Hmmmm... nie ma to jak odrobina morza na uszach... te kolczyki ,jak dla mnie, to coś w stylu takiego morza w wersji mini czy coś. Naprawdę bardzo ładne ;))
4.Uuuu... nie no one są genialne... lubię tego typu kolczyki... to jedne z moich ulubionych !! <3 Takie tajemnicze i stosowne na każdą okazje . ;DD
5.Miau... ale kociaki...równiez zrobione z modeliny... z modeliny wychodzi najlepsze biżu... heheh... z resztą na tym foto widać wyniki.!!!;D ;]
6.hemhemhem... na sam widok człowiek staje się głodny ;D Hamburger na uszy, a czemu nie ! świetne kolczyki <3
7.mmmmm... arbuziki, śliczne... kolejne kolczyki które muszę mieć w swym posiadaniu.!;]
8.zielone kociaki. Zielono miiiiii ^^ heheh, fajne, fajne... <33
9.Aaaaaa ! kocham tego kociaka! <3 on jest taki... hmmm, zawsze głodny i leniwy... ale i tak te kolczyki są po prostu świetne !!! ;*
10.Jakie miłosne kolczyki... motyw misia z serduchem , jest naprawdę pomysłowy... świetny po prostu... wprost idealne na prezent dla dziewczyny z okazji np: Walentynek ! o.O
11.heheh... to takie czerwone to najprawdopodobniej żabka ! świetne po prostu ... ojj, takie pstrokate i ... mrrrraśne <3 ihihihihi...;**
12.Kocham,kocham,kocham !! jestem totalną fanką piórek . no po prostu je uwielbiam je... dają stylowi taki luuuz... moim zdaniem takiego typu kolczyki są hiiipnooootajzing !!!! ;**
13.ojej... zeberki . !! ;D słodkie są prawda ?? modelina potrafi zdziałać stylowe cuda.! ;]]
14.tiririririri... skrzypce?? świetny pomysł . Takie muzyczne, az się mi nastrojowo w domu robi... hueheheh... podobają mi sie, i to bardzo !! ; 3
15.TRAMPKI !! chcę je mieć . Są po prostu mEEga ! <3 kocham trampki, więc takie kolczyki to jest skarb ... jak dla mnie ! ; 3
16.muminki... nawet taką starą bajeczkę na kolczyki przenieśli... szacun.!!!! <33
17.Zdrowo w koło ! ... takie plastry pomarańczy to naprawdę niezły pomyysł ! ;>>
18.muuuuu... ale świetne krówki ;DD
19.Atomówki . ! bajka z dzieciństwa .... na uszach... niezłe wspomnienia ! <33
20.piórka ... extra wykonanie... są śliczne i te kolory , są świetnie dobrane . ;P
21.Potwór cooki ... Nosiłabym !!!!!!!!!!!!! <33 <33
22.hmmmm... a raczej mrrrrrrr ... szekszi kolczyki... no po prostu bomba . ;PP
23.Skrzydełka... ładne, proste ale i jednak niezwykłe... B. ładne ;)) ; *
24.Misie ... ale słodziaki... ;DD Bardzo słodkie... cud miód i orzeszki <3 ;^
25.A na koniec kołka , a w kółkach serducha... romantycznie... dają ten efekt, co ?? ;DD
HEHEH... no to następnym razem będą wisiorki... kocham jee . !!
dziś bez piosenki... ale polecam zespół Breathe carolina .!
xoxo... siemka. ;>>