od kilku dni mam ochotę przestać opisywać co się dzieje u mnie na co dzień... bo tak naprawdę to nie jest takie ważne no ... ;d
dlatego tez od teraz piszę o rzeczach ciekawych ... pasjach moich znajomych... i problemach... trochę ta zmiana dziwna no wiem ale zrozumiałam że to co pisałam do tej pory było... nudne... lecz nie zmienię tylko jednego- muzyki która lubiem i chcę wam polecić ... ! <3
więc tak ... będę pisać o tym co po prostu będę chciała... no ewentualnie o tym o co poproszą mnie znajomi... ale to wszystko !
żeby nie było... hmmm... no to jak na razie tyle... hmmm... no to jak na razie tyle... baj baj ;** . ! ; 3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz