a więc :
1

1.Pierwszy naszyjnik... to ludzik- kolorowy i zabawny, trafiony , podoba mi się ;D
2.Sówka . <33 OMG ale ja je kocham ! ;PP mam fioła na punkcie biżu z sowami ! ... ;]]
3.hmmm... pomysłów ! ten naszyjnik jest meega fantastyczny . ;DD ;> ;3
4.Pieski . ..;]] ten naszyjnik tak jak poprzednie , przypadł mi do gustu ^^
5.UUUUU!!!! ale śliczne... kocham piórka-kolczyki naszyjniki i dodatki z nimi związane . ;DD czyż nie są śliczne??!?? muszem je mieć ....
6.OJJ . <3 na sam widok aż ślinka cieknie ! ! ! no po prostu genialne... ;D
7.uuu* i znów sowa... śliczna...ją szczególnie sb upatrzyłam, ponieważ ma w sb moje ulubione połączenie- sowa i piórka!! mmmm a raczej mrrrr dla takiego cuda ! <33
8.elegancki ale za to śliczny... I like ....;D
9. A na koniec, czaszeczka. hmmm... taki naszyjnik pasuje do wszystkiego, dlar\tego tez go wybrałam... praktyczny i booski . ; 3nommm... no to tyle.. następnym razem coś o... a zresztą , na razie nie mam pomysłu ale coś mi do głowy przyfrunie ...;D
xoxo ;**







Brak komentarzy:
Prześlij komentarz