wtorek, 29 maja 2012

hej ... dziś szkoła a więc nuudy ... ;d   kilka lekcji... jakos to przetrzymałam . ;D
zwolniłam sie z ostatniej lekcji, gdyz musiałam udać się do lekarza...
troche sie musze pouczyc... ale mi sie nie chce .. ;]
właśnie wróciłam do domu , i ... w sumie nic...
teraz kończe,ale najpierw... co nie co dla ucha <3.<3
to piosenka zespołu Maleo reggae rockers
 http://www.youtube.com/watch?v=rdlt7ghLFa4
... no to pa,pa ;** ;] ;D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz