hej ... dziś szkoła a więc nuudy ... ;d kilka lekcji... jakos to przetrzymałam . ;D
zwolniłam sie z ostatniej lekcji, gdyz musiałam udać się do lekarza...
troche sie musze pouczyc... ale mi sie nie chce .. ;]
właśnie wróciłam do domu , i ... w sumie nic...
teraz kończe,ale najpierw... co nie co dla ucha <3.<3
to piosenka zespołu Maleo reggae rockers
http://www.youtube.com/watch?v=rdlt7ghLFa4
... no to pa,pa ;** ;] ;D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz