sobota, 2 czerwca 2012

Welcome to my life- Witaj w moim życiu  ;D

dziś mam różnego rodzaju opisy ... po polsku jak i również po angielsku . ;]

A o to nie które z nich :

 One is loved because one is loved. No reason is needed for loving.
 Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

When you want something, all the universe conspires in helping you to achieve it.
Kiedy czegoś gorąco pragniesz cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu. 

 Life is a promise; fulfill it. 
Życie jest obietnicą, spełnij ją.


A friend is someone with whom you dare to be yourself. Frank Crane
 Przyjaciel jest osobą, przy której masz śmiałość być sobą.


"What is a friend? A single soul in two bodies."
- Aristotle
Kim jest przyjaciel? Jedną duszą mieszkającą w dwóch ciałach.
Arystoteles


Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment. Buddha
Nie rozpamiętuj przeszłości, nie marz o przyszłości, skoncentruj się na chwili obecnej.


I love life because what more is there. Anthony Hopkins
Kocham życie, bo cóż innego nam pozostało.



Life is a dream for the wise, a game for the fool, a comedy for the rich, a tragedy for the poor. Sholom Aleichem
Życie jest marzeniem dla mądrych, grą dla głupców, komedią dla bogatych a tragedią dla biednych.







Here are two things to aim at in life;
 first to get what you want,
 and after that to enjoy it.
 Only the wisest of mankind has achieved the second.Logan Pearsall Smith
Są dwa cele w życiu .
 Pierwszy to zdobyć to, czego się chce
 a drugi to cieszyć się potem.
Tylko najmądrzejsi ludzie osiągnęli ten drugi. 

;D mam nadzieje że się podoba...  ^^ ;3



 Elmo . <3
 Jeden uśmiech a tyle radości . ! ;3
 Ile zua moze się kryć w takim kociaku . !! ^^


 choć jestem szczęśliwa... to i tak to dla mnie za mało xD

heheh... szerduszko <3 

 A teraz troche muzyki ... będzie to piosenka zespołu System of  a down ... ;D 
 Polecam ... pa,pa  ;DD ;3
Ai jeszcze jedno... następnym zarem bedzie Metall... ciekawostki,skandale...i inne... z dedykiem dla AJ . !! ;D polecam jej blog... bajoo ;DD

4 komentarze:

  1. ;* Czemu akurat " Pająki " Soad'a ? Toxicity wymiata !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. ty ty ty tęczowa dupo ty

    OdpowiedzUsuń