niedawno, wraz z moją przyjaciółką miałysmy mały wypad na miasto... ale była zalewka ...! ;** robiłyśmy foty, śmiałyśmy z wszystkiego.. no poprostu wieczór full wypas !! heheh...
miałyśmy sesje zdjęciową w wózku tescowym^^... było tam troche niewygodnie ale co tam ...;*
te zdj zrobiłyśmy akurat idąc ulicą... no ale widać wyniki naszej głupawki...;)
cze ;DD






Brak komentarzy:
Prześlij komentarz