wtorek, 22 maja 2012

taak.. wiem że te kilka dni mnie nie było, ale w sumie to nie zawsze mam czas... tym bardziej że teraz w my head musi panować tylko nauka... hahahah...;D tsa, i niby to ma wypalić ?? ;D
ok, postaram się wam szybko streścić to co działo się przez kilka ostatnich dzionków ^^
W sobotę... nudy. aż do 17 gdy na rynku czekałam na Ade . spotkałam tak koleżanki- Jutke i Zuze . ;D a po chwili moich nauczycieli od : polskiego< wychowawczyni>, od chemi matmy i angielskiego . okeyyy... to było dziwne ^-^
poszłyśmy do parku oborskich... i zaczęło nam strasznie odwalać . Zrobiłam wiele extra fot upamiętniających tamto wydarzenie... no ale dodam je następnym razem .
w niedziele ... też nudy . byłam na 18 w kościele... za raz po tym udałam się do parku... była zabawa... taki dzień otwarty , czy coś ;] siedziałam tam do 21.30 z Marusiem < goldfishem >, Adą  i Ewką... było super ;**
 poniedziałek szkoła wiadomo... nawet luuz ;** dziś też było spoko ;) byliśmy w Jadernówce... nudyyyy... ale coś tam zapamiętałam heh...
Muzyki też nie będzie... ale następnym razem się postaram ;* !
bajj . ;** 

2 komentarze: