czwartek, 17 maja 2012

tak jak obiecałam.. mam dla was kolejną dake muzyki.. tym razem coś czy jara sie cała moja klasa... bursztynek- Fasolki <3
ta oto piosenka została ze strony mej ukochanej klasy<heh> zadedykowana mojemu przyjacielowi Jackowi... biedny cacus... dręczą go tym przezwiskiem odkąd na geografi pani zadała mu to nieszczęsne pytanie:
- Jacek jaki jest najcenniejszy minerał na świecie??
- yyy... Bursztyn ?
HAHAHAH...
ale zianie . ;*
http://www.youtube.com/watch?v=B6EI4Po7Nnk
^-^
hit mojej klasy !!! czy ciekawy... no nie zabardzo ale jak go słucham, to ciągle mi sie chce śmiać .
kolejną piosenką na dziś jest piosenka bardzo znanej piosenkarki- Adele... bardzo podobają mi sie jej piosenki...
 o to 2 z nich ;DD
http://www.youtube.com/watch?v=FiMK9e0h6YE
http://www.youtube.com/watch?v=qemWRToNYJY
no to tyle jak na razie...;)
hejj...;>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz