ten post przeznacze na obrazki ;DD huhuhu ;D
a dokładniej na rózne... heh zresztą sami zobaczcie...
tak...wartościowe słowa... wpadają i do głowy i do serca . <3
nie oszukasz przeznaczenia... pamiętaj że to ono może zrobić ten pierwszy krok <3
to nie wystarcz aby w naszym życiu zagościło szczęście, miłość, przyjaźń... trzeba mieć też otwarte serducho... jasną dusze i umysł... a wtedy będziemy o krok od upragnionego szczęścia <33
| Żyć, by być szczęśliwym... |
wszystko ma jakiś sens bycia
i choć dziś tego nie pojmujesz,
zrozumiesz za kilka lat życia.
Bo razem z trudnymi doświadczeniami
dostajesz łaski potrzebne by walczyć,
a z każdej próby wnioski wyciągasz,
które pomagają ci prawdziwie żyć.
Budować pokój na całym świecie,
kochać,szanować drugiego człowieka
i nie osądzać, bez słów pomagać,
bo tylko wtedy szczęście cię czeka.
ten wiersz nie jest akurat mój, lecz poprany ze strony:
http://www.kobieta.pl/wiersze/zyc-by-byc-szczesliwym-nwiersz1328800052.html
Moje wierszyki w porównaniu z tymi... to po prostu szmatławce ;DD no ale... ;D
huhuhuhuhuhu; *
hmmm...

Cóż ja Ci oddam za miłość?
Czym się me serce odwdzięczy?
Wszystko Ci oddam, co mam!
Wszystko! I... jeszcze więcej!
Lecz mimo wszystko tajemnie
Najdroższe zostawię dla siebie,
Bo przecież nie żądasz ode mnie,
Abym oddała i Ciebie?...
no tak... na dzisiaj to chyba tyle... kolejne dawki piosenek... dopiero jutro życze miłego popołudnia huh;**
hejj ;DD



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz