;(( w szkole w sumie nic ciekawego... gdy przyszłam do sql, dowiedziałam sie że piszemy rozprawke z polskiego... poprostu extra... mam nadzieje że moje wypracowanie jest ok...;D
jutro mamy grupe;** no normalnie doczekać sie nie moge ;DD
tak jak obiecałam kilka dni temu... pacne wam tu jakiś wierszyk...;DD w sumie jetem w tym jeszcze zielona, tak więc nie bijcie z ich jakość ;**
Nasze życie to ciągła zagadka,
Pełna tajemnic i strachu,
W życiu błąd to kolejna strata,
prowadząca do świata rozpadu.
Choć każdy rozumie konsekwencje,
Nikt na nie nie zwraca wzroku,
Bo nawet nasze dobre intencje,
Nie zatrzymają świata kroku. <3
Taaaki sb . <3
mam ich jeszcze troche... ale wszystko po kolei <33
Kolejną poleconą przeze mnie piosenką jest piosenka Czesława Niemena- Dziwny jest ten świat. <3
Jestem mentalnie przywiązana to tej piosenki... tyle z nią wspomnień ... <33 ;**
http://www.youtube.com/watch?v=gzACDJCfQvs
...oraz piosenka Marka Grechuty... Ważne są tylko te dni ;DD
http://www.youtube.com/watch?v=--fv2KOIjhM&feature=related
a na koniec mojego tandetnego pisu pisu... ^^
dedyk dla mojej kochanej, najlepszej przyjaciółki... Aduni <AJ>
;***
http://www.youtube.com/watch?v=NyyOgVZ4S6Y&feature=related
te piosenki dedykuje również Justynie, prowadzącej blogga - Moje paranoje . ♥
oraz Ewuni- memu mążowi która prowadzi blogga - fuck life . Time for Nutella ♥
no to jak na razie tyle... bajj ;DD
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz