Po grupie... było naprawdę fajnie . Wróciłam do domu... i siedziałam do 2 nad ranem . Słuchałam muzy, oglądałam TV, leżałam... i nic .
Teraz też słucham muzy... mój ulubiony zespół '' Breathe Carolina ''.
Uwielbiam ich.
Naprawdę polecam ten zespół każdemu...;DD
http://www.youtube.com/watch?v=h2S3RvIHwGs
http://www.youtube.com/watch?v=9cuIr5ecKoo&feature=fvst
więcej ich utworów... na youtube !!! <3
pozdro...;DD
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz