yay, yay . <3 Nareszcie weekend . ;D Plany... jak na razie to tylko grupa zaplanowana na mój dzisiejszy dzionek ^^ .
Dzis w sumie nie mam o czym za bardzo pisac bo dopiero co wstałam...;)
hmmm... może zaczne od tego, iż chciałam wam polecić blog, którego odkryłam całkeim nie dawno... no dobra w sumie to wczoraj ;D
http://myworld-nelly.blogspot.com/
polecam ;DD
mmm... jeżeli chodzi o te moje wypociny na kartce < wiersze> ,to na dziś mam wierszyk który ułożyłam na polskim ze względu na to iż było takie zadanko ;DD no może nie w formie wierszyka... ale o klóliku ;**
Ja jako królik bardzo bezbronny,
że już nie mówię jaki nietomny,
postanawiam opuścić ten świat niebezpieczny,
ponieważ nie jestem nawet waleczny .
ani umięśniony choć odrobinę,
i przez to tak bardzo smutną am minę,
Prze kicam więc powoli na stawu skraj,
i powiem ci po cichu "żegnaj",
wiem że już nikt mnie nie będzie chciał zjeść,
więc mówię im prosto w ich głodną twarz cześć.
Żegnam was wszystkich, mam dosyć już,
tego że ciągle zło jest tuż tuż...
huhuhuhuhu ;** Taki wierszyczek ;DD... ^-^
no a teraz jakaś muzyka... na razie będzie ich dwie.. pierwsza- Mleko- Kto dogoni psa, < dedyk dla kumpla >
http://www.youtube.com/watch?v=WkiYl-QcWr8
Turbo -Jaki był ten dzień- < dla wszystkich znajomych > - tą piosenkę śpiewamy na prawie każdym zakończeniu naszej grupy... jaki był ten dzień ... czy coś zmienił czy nie... lalalalalalala lalalalala ! ;**
Na śpiewanie mnie wzięło...;DD
http://www.youtube.com/watch?v=HyyHqgRyATY
no to na razie tyle ... może wieczorem przed grupą coś po popisze... ale teraz muszę wymyślić jakiś pomysł na krótką komedię, z polskiego... no nie moge,lepszych pomysłow nauczyciele nie mają...grrr ;\
no nic... pa,pa ;DD
ale fajny wierszyyk ! ♥
OdpowiedzUsuń<3 . <3
OdpowiedzUsuń